Почесний консул Республіки Албанія в м. Харків Шахін Омаров дав старт реалізації нового культурно-освітнього проекту Харківської обласної державної адміністрації

02.05.2018

Почесний консул Республіки Албанія в м. Харків Шахін Омаров зустрівся в Харківському аеропорту зі школярами Харківської області, які в рамках проекту відправляються на відпочинок в Албанію.

Українські школярі протягом тижня безкоштовно відпочинуть на березі моря в Дурресе. Вони відвідають столицю Албанії - місто Тірана, побувають у фортеці  міста Круя. Крім того, для школярів підготували поїздку в унікальне місто Берат, яке занесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Також українські школярі відвідають і зустрінуться зі однолітками однієї з провідних шкіл Албанії.

Почесний консул Албанії Шахін Омаров побажав дітям приємного відпочинку, позитивних емоцій і висловив надію, що цей проект дасть старт побудові мостів дружби між народами України і Албанії, а також нашими регіонами.

Проект реалізується з ініціативи Голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

Почесний консул Албанії Шахін Омаров висловив подяку Надзвичайному і Повноважному Послу Республіки Албанія в Польщі Шпресі Куреті за підтримку цього проекту, а також подяку за спонсорське сприяння директору Представництва Авіакомпанії Turkish Airlines в м. Харків Альперу Кашікчіа і Почесному консулу України в Албанії Бледі  Байрактарі.

Президент Албании

Правительство Албании

 

Президент Украины

Кабинет министров Украины

 

Харьковская ОГА

Харьковский городской совет

Адрес

61070, ул. Академика Проскуры, 1
г. Харьков, Украина

Телефон

Тел.: +38(057) 717-79-33
Тел./факс: +38(057) 719-93-36

E-MAIL

consul@albconsul.com
info@albconsul.com

Время работы

Понедельник - Пятница
09:00 - 17:00